English


Szanowni Państwo,

Wdrożenie systemu CRM traktujemy indywidualnie. Zarówno system w wersji standardowej jak i oferowane przez nas moduły mogą być przez nas dostosowane tak by sprostać Państwa wymaganiom. Jeśli pojawiają się nowe potrzeby - w ramach wdrożenia tworzymy nowe moduły i integrujemy je z istniejącymi modułami systemu. Między innymi dzięki tym czynnikom oferowany przez nas system jest "szyty na miarę", zarówno w sferze funkcjonalnej jak i budżetowej.

 

Wdrażany przez nas system CRM oferuje:

 


Kontrahenci Kontrahenci, Kontakty i Wizytówki - zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami
voip VOIP - Integracja z centralą telefoniczną Asterisk/Elastix - automatyczne odnotowywanie i nagrywanie rozmów przychodzących i wychodzących - obniżenie kosztów połączeń w firmie poprzez wykorzystanie technologii VoIP.
icon_Opportunities Sprzedaż (Produkty, Oferty, Zamówienia) - pełne zarządzanie cyklem sprzedaży - tworzenie ofert, zamówień na podstawie asortymentu i ich automatyczna wysyłka
icon_Dashlet Integracje z systemami magazynowo-księgowymi Subiekt GT, Raks, CDN Optima, itp
icon_Activities Kalendarz, Działania - planowanie spotkań, zadań, współdzielenie kalendarzy.
icon_Portal Ekstranet - kontrolowany dostęp Kontrahentów do systemu CRM. Możliwość integracji z witryną firmową.
icon_Emails Poczta e-mail - wbudowany klient pocztowy współpracujący z CRM.
Kampanie - automatyczne planowanie wysyłki mailowej. Obsługa sprzężenia zwrotnego.
icon_Reports_32 Raporty - pozwalające na zaawansowane zestawienia i prowadzenie analiz. Możliwość archiwizowania raportów i ich eksportu do zewnętrznych narzędzi prezentowania danych.
modyfikacje Dostosowanie do wymagań klienta - możliwość zamówienia dowolnych zmian w systemie oraz tworzenia nowych funkcjonalności.
icon_therevisions Zgłoszenia serwisowe - obsługa zgłoszeń serwisowych w CRM. Możliwość zgłaszania usterek z poziomu witryny internetowej.
icon_SMS Powiadomienia SMS - integracja z serwerem SMS umożliwiająca wysyłkę powiadomień, przypomnień, alarmów poprzez SMS.
icon_Campaigns Projekty - zarządzanie projektami i ich etapami.
icon_Faktury Faktury VAT - wystawianie faktur VAT i PRO FORMA w formacie PDF
icon_Umowy Umowy - generowanie umów w edytowalnym formacie odt (Open Office) na podstawie przygotowanych szablonów.
icon_Grupy Grupy użytkowników - tworzenie i zarządzanie grupami użytkowników
icon_Urlopy Wnioski urlopowe i kalendarz urlopów - zarządzanie urlopami
ico_ankieta Ankiety - tworzenie i wypełnianie ankiet, raporty z wypełnionych ankiet
temat Skórka, temat - nowa, autorska szata graficzna
Rezerwacje Zasoby, Rezerwacje, Kalendarz Rezerwacji - zarządzanie zasobami w firmie
Powiadom Powiadom - wysyłanie powiadomień do innych uzytkowników systemu
Dostep do pol Zaawansowane uprawnienia - definowanie dostępu do poszczególnych pól w kartotekach

 

W ramach swojej działalności usługowej, od 10 lat zajmujemy się wdrożeniami systemów informatycznych w biznesie. Staramy się zagwarantować naszym klientom optymalność i maksymalną funkcjonalność rozwiązań zapewniając jednocześnie wymierny, relatywnie niski koszt wdrożenia. Aby temu sprostać w wielu obszarach wykorzystujemy adaptowane do potrzeb klientów darmowe rozwiązania Open Source, które coraz częściej są preferowane przez przedsiębiorstwa na całym świecie, niezależnie od ich wielkości. Jednym z takich systemów jest system SugarCRM.

System ten jest wolny od opłat licencyjnych co umożliwia swobodny, nieograniczony jego dalszy rozwój. Nie jest to do osiągnięcia w przypadku systemów typowo komercyjnych składających się z gotowych modułów, których dostosowanie do wymogów klienta polega jedynie na ich konfiguracji w określonym z góry przez ich autorów zakresie. Właśnie ta cecha systemu oraz uniezależnienie dalszego jego rozwoju i utrzymania od firmy go wdrażającej powoduje, że klienci coraz chętniej wybierają tego typu rozwiązania.

Nasza firma posiada w swoim dorobku już kilkadziesiąt wdrożeń systemu SugarCRM w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności na terenie całego kraju.


Zachęcamy do współpracy!